competitii fifa
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Aici veti pune bancuri si perle !!!

4 participan?i

In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  Costynho Dum Iul 27, 2008 5:30 pm

Aici veti posta bancuri si perle pt a mai destinde atmosfera.
(P.S.----v-as ruga sa scrieti cat mai estetic,adik mai colorat,sa arate mai frumos Zambet larg Zambet larg Zambet larg )
Costynho
Costynho
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 152
Varsta : 31
Localizare : Locul I
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

https://competitii.forumtwilight.com

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty O sa incep eu cu un banc!!!

Mesaj  Vizitato Dum Iul 27, 2008 5:38 pm

Bula, cind era mic, se duce la ta-su si il intreaba:
- Tata, ce e ala penis?
Tatal se deschide la slit si ii arata obiectul lui Bula:
- Uite, fiule, acesta este un penis, iar ca fapt divers acesta este un penis perfect!
A doua zi, la scoala, Bula isi cheama colegii, isi deschide slitul, scoate obiectul si le spune:
- Baieti, acesta este un penis, iar ca fapt divers, daca era cu 3 cm mai scurt, era un penis perfect.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty O sa completez si k o perla!!!

Mesaj  Vizitato Dum Iul 27, 2008 5:45 pm

"Cred ca noi ne indreptam spre undeva, iar acest undeva nu se cheama nicaieri" - Doru Ioan Taracila (parlamentar, fost ministru de interne)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  voisanye Dum Iul 27, 2008 10:14 pm

Uitati ceva bancuri cu blonde

O blonda suna la 112 si spune:
-Alo, mi s-au furat volanu, schimbatoru de viteze, pedalele, parbrizu si tot bordu masinii. Trimiteti pe cineva sa traga concluziile.
Peste 2 min suna aceeasi blonda la 112 si spune:
-Nu mai e nevoie sa veniti, nu mi sa furat nimic ci mam urcat in spate. :lol: :lol: :lol:




Doua blonde merg pe strada. La un moment dat una ii spune celeilalte:
-Tu, uitel pe Gigel, fa-i cu mana!
La care cealalta:
-Lasa-l draga sa-si faca singur. :lol: :lol: :lol: :lol:




Doua blonde, in parc, vorbesc.
-Draga ai auzit...ii spune una celeilalte...ca rusii au cel mai lung penis?
La care cealalta:
-Da, si cica mexicanii il au cel mai gros...
Bula aude convorbirea asta si intervine:
-Buna, dragele mele, ma numesc VLADIMIR GONZALES :lol: :lol: :lol: :lol:
voisanye
voisanye
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 87
Varsta : 31
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  Costynho Lun Iul 28, 2008 2:48 pm

Iata un banc: Zambet larg Zambet larg Zambet larg
Un dinamovist da peste lampa lui Aladin. O freaca el si din ea iese un duh, gata sa-i indeplineasca o dorinta. Dinamovistul zice:
- Fa-l pe puradelul de fiul meu cel mai inteligent om de pe planeta. Duhul raspunde:

- Asa ceva e imposibil. Uite-te la el, e retardat mintal, jegos, plin de paduchi, nici nu stie sa scrie si sa citeasca. E prea greu. Ai vreo alta dorinta?
- Atunci fa sa castige Dinamo campionatul! La care duhul se scarpina in cap si zice:
- Ia adu-l pe fiul tau sa mai ma uit o data la el.
Costynho
Costynho
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 152
Varsta : 31
Localizare : Locul I
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

https://competitii.forumtwilight.com

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  Costynho Lun Iul 28, 2008 2:51 pm

Alte bancuri:

1) Un dinamovist intra intr-o biblioteca si o intreaba pe bibliotecara:
- Buna Ziua! Aveti cartea "Dinamo in Liga Campionilor"?
- Da. Vedeti ca e la raftul cu SF.


2)De ce isi bat dinamovistii copiii in ziua de Craciun?
R: Pentru ca umbla cu Steaua.
Costynho
Costynho
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 152
Varsta : 31
Localizare : Locul I
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

https://competitii.forumtwilight.com

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  Costynho Lun Iul 28, 2008 2:56 pm

Si cateva perle:

1)M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. (Gigi Becali)

2) Daca marcam un gol la inceput, pe urma putem si sa jucam si la 0-0. (Gigi Becali)


3)Nu cred ca am fi pierdut acest meci, daca s-ar fi terminat 1-1." (Uli Hoeness, manager Bayern Munchen)


4) Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu. (Gigi Becali)


5)"Daca nu dadea Ceahlaul 4 goluri, castigam noi cu 1-0!" (Ion Velea, membru al clubului Electroputere Craiova, dupa meciul Ceahlaul-Electro 4-1 disputat in campionatul 1994/95)
Costynho
Costynho
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 152
Varsta : 31
Localizare : Locul I
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

https://competitii.forumtwilight.com

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Pun si eu cateva Bancuri

Mesaj  Bondaru_Dany Lun Iul 28, 2008 11:23 pm

Bancuri!!!!

La un proces plictisitor din cale-afara, cand toti aproape ca
adormisera, un betiv exclama catre procuror:
- Sa ma pupi in fund !
- Afara !
- Nuuu ! Aici, sa vada toata lumea !

Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde:
- N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.

Un politist vine dimineata pe la ora 5 la serviciu, in pielea goala. Superiorul il intreaba:
- Ba, ce-i cu tine? Ai innebunit, ce vii in halul asta serviciu?
Politistul super excitat:
- Sefuuuu' ..am fost cu nevasta-mea la o petrecere si pe la 3 noaptea au inceput jocurile de societate. S-au stins luminile si o voce a strigat:
- "Sa se dezbrace doamnele!".
Dupa cateva minute, din nou:
- "Si domnii sa se dezbrace!"
Imediat aceeasi voce a strigat:
-"Si acum ... la lucru!"
- Si ???!!!
- Si eu intr-un sfert de ora am ajuns...!!!

Un politist patrula pe plaja si la un moment dat vede un copil jucandu-se in nisip. Se apropie si il intreaba:
- Ce faci aici?
- Un politist, raspunde speriat copilu'.
- Pai si din ce il faci? intreaba mirat politaiul.
- Apa, nisip si cacat!
Nervos politistul ii trage o corectie zdravana copilului.
A doua zi, aceeasi plaja, acelasi organ, acelasi copil:
- Ce faci aici? intreaba agentul.
- Un pompier, raspunde copilul.
- Si din ce il faci?
- Din apa si nisip.
- Cacat nu pui?
- Pai nu, ca iese politist!

Micul Bula intra in camera parintilor si o vede pe maica-sa cu fusta ridicata, iar pe taica-sau in spatele ei.
Vazandu-l, tatal rade, ii face semn sa plece si sa inchida usa.
Dupa ce termina treaba, tatal se duce sa vada ce face fiul... si il gaseste in camera cu bunica-sa, care avea fusta ridicata iar micul Bula era in spatele ei... la care taica-sau tipa :
- Bula, dar ce naiba faci acolo?
Iar Bulisor ii raspunde:
- Nu mai e asa de amuzant cand e vorba de maica-ta, nu-i asa?

Bula se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. Vazandu-l suparat, tatal sau il intreaba:
- Ce s-a intamplat Bulisor, te-a refuzat?
- Da... Mi-a tras si o palma!
- Cum asa? Nu i-ai spus cum te-am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!"
- Vai! Asta era! Am gresit formularea. I-am spus: "Ai o fatza de mi se opreste ceasul!"

Bondaru_Dany
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 45
Localizare : In FaTa Ta!!!
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  voisanye Mier Aug 06, 2008 1:52 pm

CEVA BANCURI CU UNGURI


In Cluj, invazie de sobolani. Pe strazi, prin case, peste tot... Funar disperat cere ajutor de la Bucuresti. De acolo i se raspunde: In cateva zile primesti un pachet Vine pachetul, in el un sobolan alb, micut cu un bilet Da-i drumul prin oras! Da drumul Funar la sobolan si in 24 de ore au disparut toti parazitii. Suna Funar la centru si multumeste. Dupa cateva zile invazie de soareci. La fel se cere ajutor, primeste pachet cu un soricel mic, alb, Da-i drumul prin oras! si asa dispar toti soarecii.
Multmeste iar Funar dar mai zice
Ba', pe acolo pe la voi un ungur micut si alb nu aveti?


Un roman si un ungur se duc la pescuit, dupa ceva vreme unul prinde pestisorul auriu.
-Lasati-ma inapoi si va indeplinesc la fiecare cate o dorinta.
Primul incepe ungurul:
-Ba Pestisorule, cunosti Marele Zid Chinezesc?
-Da... -Ia-l si inconjoara Ungaria cu el sa nu mai calce nici un roman pe acolo.
Ia pestisorul zidul si imediat inconjoara toata Ungaria.
Vine randul ramanului sa-i ceara ceva:
-Pestisorule, Marele Zid Chinezesc are ferestre?
-Nu.
-Are usi?
-Nu.
-Atunci umple-l cu apa!


Un roman in tren. Se realxeaza omu, isi scoate pantofii si incaltza o pereche de papuci comozi, cand observa in locul din stanga un ungur, in locul din dreapta un ungur. Dupa juma de ora romanu politicos catre unguri:
- Eu ma duc sa iau o bere, voi vretzi ceva?
Unguru din stanga: - Da, o cola fara gheatza.
Dupa ce pleca sa ia bauturile unguru din stanga ii ia un pantof si trage o flegma sanatoasa in pantof si il pune la loc. Aduce romanu bauturile, dupa juma de ora ii intreaba din nou. Unguru din dreapata: - Mie adu-mi o cola cu gheatza.
Romanu pleaca dupa bauturi, unguru din dreapta trage o flegma in celalalt pantof. Inainte de destinatie, romanu isi pune pantofii si isi da seama de situatzie, dupa care politicos li se adreseaza: - Ma intreb oare cand o sa inceteze ura asta intre romani si unguri, cand o sa putem sa ne purtam si noi civilizat, fara sa tragem flegme in pantofi, fara sa ne pisam in cola...




- D-le senator C.V.Tudor, a decedat un parlamentar din UDMR si va rugam sa contribuiti la cheta pentru inmormantarea lui...
- Altii cat au dat?
- Cam 100 de euro
- Luati de aici 200, cu conditia sa inmormantati doi.



Un roman si un ungur in tren:
ungurul:Nu te supara ce scrie pe placuta asta?
rominul:Pai scrie in romaneste "Nu va aplecati pe geam, pericol de moarte!
ungurul:Da' mai jos ce scrie?
romanul:Pai scrie acelasi lucru dar in engleza.
ungurul:Da' mai jos?
romanul:Acelasi lucru dar in franceza.
Tot asa pina s-a terminat lista.
La sfirsit ungurul intreaba:Da' in ungureste de ce nu scrie?
Romanul raspunde:Pai voi aveti voie!


Ultima editare efectuata de catre voisanye in Sam Aug 09, 2008 8:09 pm, editata de 2 ori
voisanye
voisanye
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 87
Varsta : 31
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  Vizitato Mier Aug 06, 2008 10:05 pm

ceva bancuri cu bula

La scoala elevii au primit tema sa scrie o compunere cu titlul: ''Daca asi fi miliardar''. Toti scriu, numai Bula nu scrie.
- De ce nu scrii? este intrebat de catre profesoara.
Bbula, foarte calm:
- Imi astept secretara.


Doi tipi la inchisoare. Primul intreaba:
- Cati ani ti-au dat?
- 15!
- Pentru ce?
- Am spart cateva geamuri la serviciu.
- Dar unde lucrai?
- Pe un submarin...



Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  voisanye Mier Aug 06, 2008 10:26 pm

SI CATEVA CU ANIMALE


Balena mascul se invarte nervos in jurul balenei femela:
- Guvernele tuturor tarilor, sute de organizatii ecologiste, lideri politici de marca, milioane de oameni - toti se lupta ca specia noastra sa supravietuiasca, iar tu imi spui mie ca te doare capul…


- Ce-i trece prin cap unei muste cand se loveste de parbriz?
- Fundul!


Un turist aflat in excursie prin Romania ajunge la o stana unde vede un cioban cu cainele langa el.
- Auzi bade, e rau cainele?
- Apoi ii rau!
- Dar musca?
- Musca.
- Dar vad ca nu zice nimic!
La care cainele:
- Apoi daca-i musai, HAM!


Intra iepurasul in bar si spune hotarat:
- Cine-i cel mai tare de-aici?
Dupa cateva secunde de liniste nedumerita se ridica leul:
- Eu!
- Vino aici langa mine! Si acum: cine-i al doilea cel mai tare de-aici?
Se ridica ursul:
- Eu!
- Vino aici langa mine!
Acestea fiind spuse, iepurasul, aflat intre leu si urs, se umfla si zice:
- Cine se pune cu noi trei?


Doua camile tata si fiu:
Fiul: De ce avem cocoase, tata?
Tatal: In ele tinem rezervele de apa.
Fiul: De ce avem asa copite mari?
Tatal: Ca sa nu ne intre picioarele in nisip (ca noi majoritatea timpului suntem in desert).
Fiul : Atunci ce cautam in gradina zoologica din Arad ?
voisanye
voisanye
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 87
Varsta : 31
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  valyk Joi Aug 07, 2008 6:29 pm

Crocodili zburau la polul nord.dupa un timp,cel din mijloc zice:baaah, de 7 zile zburam si tot marti este...
valyk
valyk
Vip Member
Vip Member

Numarul mesajelor : 42
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/08/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  valyk Joi Aug 07, 2008 6:33 pm

Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator din compartiment. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve ...
- Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu.
- Vax, zice Bula, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de bere si spirt, iar pe la 10 toti erau beti morti!
valyk
valyk
Vip Member
Vip Member

Numarul mesajelor : 42
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/08/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  valyk Joi Aug 07, 2008 8:10 pm

Perle:
Daca e mama ta poti sa o saruti cat vrei, dar daca e alta persoana, trebuie sa-i ceri voie mai intai.
La prima intalnire, oamenii isi spun unii altora minciuni, si asta ii face sa fie destul de interesati unul de celalalt ca sa mearga si la a doua intalnire.
"Am invatat la scoala ca Edison a facut lumina. La scoala de duminica a spus reverendul ca Tu ai facut. Edison asta ti-a furat ideea.”
valyk
valyk
Vip Member
Vip Member

Numarul mesajelor : 42
Warn :
Aici veti pune bancuri si perle !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aici veti pune bancuri si perle !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/08/2008

Sus In jos

Aici veti pune bancuri si perle !!! Empty Re: Aici veti pune bancuri si perle !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum